Firmamız Flora Sağlık 2004 yılında Kayseri merkezli olarak kurulmuş ve Kayseri, Niğde, Nevşehir, Kırşehir illerinde satış pazarlama faaliyetlerine devam etmektedir.

3M San. ve Tic. A.Ş., Diversey Kimya San. A.Ş. gibi uluslararası firmaların yanı sıra Ertunç Özcan Tıbbi Cihazlar, Ünaldı Medikal Ltd.Şti., Bıçakcılar Tıbbi Cihazlar, Detro Healtcare A.Ş., Sterilizasyon Medikal Ltd.Şti., Çapa Medikal A.Ş., TR Medikal Ltd. Şti. gibi ulusal firmaların bölge yetkili satış, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini yürütmekteyiz. 

Sağlık sektöründe kullandığınız ürünler sağlığınıza direkt yada dolaylı olarak etki edeceğinden dolayı kalitelerinden asla ödün verilmeyecek ürünlerdir. Çünkü siz aslında ürünün kendisini değil, sağlığınıza kattığı değeri satın almaktasınız.

Hepsimedikal.com.tr en seçkin markaların ürünlerini kullanıcılarına çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ulaştırıyor. Medikal ürünler sektöründe dünya lideri olan yaklaşık yirmiye yakın farklı markanın ürünlerini sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Bu ürünlerin tamamı markaların kendi garantileri kapsamında sizlere ulaştırılıyor. Böylece markaların sunduğu hak ve olanaklardan faydalanabiliyorsunuz.